Do Twojej dyspozycji przez całą dobę: nasz serwis!

Analiza podłoża, część zamienna czy regularna konserwacja? Nasza usługa dla Ciebie oznacza dla nas pełne fizyczne zaangażowanie. Ponieważ potrzebujemy nie tylko znajomości Twojego systemu, ale także ucha na Twoje obawy. Nasze serce zawsze bije dla Twojego systemu - niezależnie od tego, czy jest to system biogazu, czy system modernizacji gazu. Doskonale harmonizujemy wszystkie nasze usługi.

Dzięki naszym wszechstronnym usługom, od analiz, doradztwa biologicznego i technicznego po materiały pomocnicze w celu zwiększenia wydajności, zapewniamy, że instalacja jest w doskonałej formie i zapewnia wydajną pracę. Nasi klienci polegają na naszym doświadczeniu od ponad 20 lat na rynku. Obecnie opiekujemy się instalacjami o łącznej mocy zainstalowanej wynoszącej prawie 150 MW w ramach usług biologicznych i 422 MW w ramach usług technicznych.

Nasze usługi w skrócie:

 

 • CAŁODOBOWY SERWIS 
  Odpocznij i po prostu ciesz się spokojem, że wszystko jest w porządku: dzięki ponad 166 pracownikom serwisu w Niemczech i za granicą, 24-godzinnej infolinii i naszemu monitoringowi online, EnviTec służy pomocą i radą przez całą dobę, 365 dni w roku. 
   
 • SERWIS BIOLOGICZNY
  Nasz serwis biologiczny to prawdziwa praca fizyczna. W najprawdziwszym tego słowa znaczeniu. Nasi doświadczeni pracownicy szybko orientują się, kiedy biologia wymyka się spod kontroli. Ponieważ cały proces biologiczny rośliny jest bardzo złożony, nasi eksperci muszą nie tylko widzieć, wąchać i słyszeć, ale także uważnie przyglądać się warunkom środowiskowym. Od wyboru substratów po monitorowanie procesów biologicznych, zapewniamy wydajną konwersję na biogaz lub biometan.
   
 • ANALIZA 360 STOPNI
  Wszystkie zebrane przez nas wartości dają ogólny obraz, który pozwala nam ocenić stan procesów biologicznych. Zaczynamy od badania materiałów wejściowych, kontynuujemy pobieranie próbek i analizę fermentora, a kończymy na pozostałościach po fermentacji. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć kompleksowy opis stanu instalacji i zalecenia dotyczące poprawy wydajności. Oczywiście nie pozostawiamy Cię samego z analizą. W zależności od wymagań, natychmiast dostarczymy niezbędne produkty w celu ustabilizowania procesu lub zwiększenia wydajności instalacji.
   
 • SERWIS TECHNICZNY
  Nasi technicy są do Twojej dyspozycji, aby zapewnić sprawne działanie Twojego systemu. Regularna konserwacja, przeglądy i modernizacje są oczywiście również częścią naszej oferty usług technicznych. Regularne kontrole i terminowe naprawy mają kluczowe znaczenie dla optymalnej wydajności systemu i pomagają zminimalizować przestoje. Nasze zespoły konserwacyjne pomagają wydłużyć okres eksploatacji systemu, a także zapewniają niezbędne aktualizacje i optymalizacje.