Dlaczego zarządzamy energią?

Po prostu dlatego, że mamy ponad 20 lat doświadczenia jako producent biogazowni. Dla nas wszystko kręci się wokół odnawialnego, wieloenergetycznego biogazu. Dlatego nie tylko wykorzystujemy naszą rozległą wiedzę specjalistyczną do planowania, budowy i konserwacji biogazowni i instalacji do uszlachetniania biogazu, ale oczywiście pomagamy również naszym klientom w sprzedaży wyprodukowanej energii. Ponieważ jeśli chodzi o energię, to tak jak u rzeźnika: zawsze odpowiadamy twierdząco na pytanie "Czy mogę dostać trochę więcej?"! Nieco więcej zielonej energii nie tylko poprawia bilans CO2, ale oczywiście zapewnia również ciepło, energię elektryczną, a nawet paliwo dla neutralnego dla klimatu sektora transportu.

 • Przyszłościowy, zorganizowany, systematyczny
  Nasze zarządzanie energią jest przede wszystkim zorientowane na przyszłość. Bez dalekowzrocznej i usystematyzowanej koordynacji zakupu, konwersji, dystrybucji i wykorzystania zielonej energii w celu spełnienia odpowiednich indywidualnych wymagań klienta, nie zaszlibyśmy zbyt daleko. Naszym celem jest stworzenie korzystnej sytuacji dla naszych klientów i dla nas jako kupującego lub sprzedającego zieloną energię, biorąc pod uwagę cele ekologiczne i ekonomiczne. Na naszym rodzimym rynku w Niemczech koncentrujemy się wyłącznie na zakupie i sprzedaży biometanu oraz na kontraktowym skraplaniu w celu produkcji bio-LNG na potrzeby ekologicznej transformacji transportu.
   
 • Po prostu sprzedaj
  Masz resztki biometanu i nie wiesz, co z nimi zrobić? Chętnie przyjmiemy Twoją nadwyżkę energii, a nawet za nią zapłacimy - w tym gwarantujemy długoterminowe bezpieczeństwo cenowe. Ty i my możemy lepiej planować.
   
 • Po prostu dostarczaj
  Udało Ci się rozpocząć przetwarzanie gazu. Teraz chciałbyś również skorzystać z atrakcyjnych płatności za kwoty GHG. Dzięki naszej ofercie skraplania kontraktowego możesz zacząć od razu. Dostarczasz nam swój biometan, a my skraplamy go do postaci bio-LNG. Pobieramy jedynie opłatę za usługę za kilogram LNG, a Ty sam sprzedajesz LNG i kwotę GHG. Oznacza to, że zachowujesz pełną wartość dodaną, oszczędzasz sobie autoryzacji i nie ponosisz żadnego ryzyka technicznego
   
 • Wystarczy zapytać
  Nie masz pewności, która z naszych koncepcji jest dla Ciebie odpowiednia? Chętnie pomożemy w uzyskaniu większej jasności. Po prostu daj nam znać, na jaki temat chciałbyś, abyśmy Cię poinformowali - oczywiście bezpłatnie i bez zobowiązań!

Zapytaj nas

Twój kontakt

Frank Hinken CEO
EnviTec Energy GmbH & Co. KG

Do zapytania