Nasze referencje

EnviTec od wielu lat jest liderem w planowaniu, rozwoju i realizacji projektów związanych z energią odnawialną. Nasza wiedza i zaangażowanie w zrównoważone wytwarzanie energii pozwoliły nam z powodzeniem zrealizować szeroką gamę instalacji o różnych rozmiarach i zastosowaniach na całym świecie.

Nasza strona referencyjna oferuje wgląd w niektóre z naszych wyjątkowych projektów. Znajdziesz tu informacje na temat specyfikacji technicznych, lokalizacji i zakresu naszych prac. Od biogazowni rolniczych po przemysłowe instalacje biometanu, nasze referencje pokazują naszą zdolność do opracowywania i wdrażania niestandardowych rozwiązań, które spełniają wymagania naszych klientów.

Z dumą dzielimy się z Państwem naszymi projektami i doświadczeniem. Nasze referencje świadczą o naszej zdolności do pokonywania złożonych wyzwań w branży energii odnawialnej i dostarczania zrównoważonych, przyjaznych dla środowiska rozwiązań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pracą i jesteśmy dostępni, aby odpowiedzieć na pytania lub udzielić dalszych informacji.

BioEnergie Park Güstrow

Dowiedz się więcej o największej w Niemczech zintegrowanej instalacji Bio-LNG (Bio-LNG wraz z instalacją skraplania CO2) tutaj

więcej informacji

Biogazownie dostosowane do potrzeb klienta

Biogazownie i instalacje uszlachetniania gazu do przetwarzania materiałów rolniczych lub odpadów przemysłowych - oferujemy klientom na całym świecie indywidualne rozwiązania.

Działając w 17 krajach, EnviTec zainstalował ponad 458 MWel i 660 instalacji na całym świecie i ma szerokie doświadczenie w przetwarzaniu produktów rolnych, rolno-przemysłowych produktów ubocznych i innych odpadów organicznych.

Przeczytaj więcej o...

  • nasze referencje rolnicze
  • nasze referencje dotyczące przetwarzania odpadów w energię
  • nasze referencje dotyczące biometanu

Nasze projekty

Güstrow

Największy w Niemczech zintegrowany zakład bio-LNG (bio-LNG wraz z zakładem skraplania CO2).

więcej informacji

Industrial plant, Gauchy

Dowiedz się więcej o biogazowni przemysłowej z uszlachetnianiem gazu w Gauchy we Francji.

więcej informacji

Flemløse

Dowiedz się więcej o oczyszczalni gazu w Glamsberg, Flemløse, Dania.

więcej informacji

Kontakt

Maurice Markerink

Dyrektor zarządzający
EnviTec Anlagenbau GmbH & Co. KG

Formularz kontaktowy